birinci sınıfta com121 dersi aldığım bir daha da karşılaşmamayı umduğum mühendislik fakültesi matematik hocası
annemden sonra bakışlarından en çok korktuğum kişidir.duymuyor musun?anlamıyor musun ?şeklindeki azarlama replikleri bir grup bilgisayar mühendisliği öğrencisinin vazgeçilmezidir.yavaş ama sindire sindire eğitim politikasını kendine gaye edinen hocamızı dinlerken hocamızın sakin ses tonu insanı bambaşka alemlere sevk eder bu alem ekseriyetle uyku alemidir:)
ders anlatırken beni benden alan , (bkz:ingilizce) yi ingilizler gibi dilini kıstıra kıstıra konuşturmaya çalışan ulvi insan.

hoca sululuğu sevmez , saygı isteyen bir insandır.geç kalıp selam vermeden sınıfa girersen al aşağı edebilir.

sınıfa girdiği gibi yoklama kağıdına tarih atarken sınıfı şöylee bi süzer.eğer tahtada yazı varsa "biri tahtayı silsin" der.bu onun bastırılmış duygusur.kesinlikle başka hocanın yazdığı yazıyı silmez.neu nun en sakin insanıdır.

bi insan bağırırkende mi sakin olur ya ? :)
hu vuç tu kam (who would to come) sözüyle anımsadığım hoca. olurda hocadan izin almadan derse girer veya çıkarsanız sınıfın market değil sınıf olduğunu azarlı bir şekilde öğrenirsiniz. iyi niyetli bir hocadır.
ders esnasında durup herhangi bir öğrenciye 10 snlik kiltlenen bakışlar atıp hiç bir şey olmamış gibi devam eden,tahminlerime göre dinleyebilmesi güç bir ses tonuna(u: yavaş,ağır)sahipte olsa dinleyebilen biri için aptala bile com121 dersini öğretebilecek akademisyendir..
beni dort donemdir mat112 den gecirmeyen fevkalede bir insandır.com121 dersini bile dif gibi zor bir derse cevirmey, başaran bir hocadır.kendisini anlamak zaman ister.derste size kitlenip baktıgı zaman sakın gözlerine bakmayın hipnoz etme yetenegine sahiptir.
bu hoca benim sebebim olacak.size bagırmadıgı sızde ona bagırın hemen gerı vıtes