galatasaraylilarin chelsea yi karsilamasi – ydü sözlük – kibris ta bir sözlükcük | artik haber daha yakin
fenerbahçe ile yapacağı şampiyonlar ligi çeyrek final ilk maçı için istanbula gelen fc chelsea takımını atatürk havalimanında karşılayanlar arasında az sayıdaki galatasaray taraftarının bulunması olayıdır ki bir de nicholas anelka ya çiçek vermişler..

kendi takımlarından bir yol olmayacağını anlayan bu 8 -10 tane ezik yüzünden gün içinde bir çok fenerbahçeli taraftar, galatasaray kulübüne, ona gönül verenlere yani tüm camiaya küfür etmişlerdir (u: misal ben)

buna ister düşmanımın düşmanı dostumdur felsefesiyle bakalım, ister holiganlık diyelim.. ne olursa olsun tek bir atasözü yeterli olacaktır.. (bkz:el sikiyle gerdeğe girmek)

chelsea takımı değilmidir sana avrupa tarihinde en farklı mağlubiyeti yaşatan?

anelka değilmidir daşak geçe geçe 40 küsür pas yaptıktan sonra sana gol atan??

neyin ezikliğini yapıyorsun be kafasız??

p.s : şimdi 3-5 tane sivri zekalı arkadaşımız bana kalkıp, önceden de fenerbahçe taraftarı yapmıştı falan diye meseaj atmadan, eksi oy vermeden şunu belirteyim - ki zerre umrumda değil eksi ya da artı - böyle gereksiz ezikliklere hangi takım taraftarı girişiosa malın önde koşanıdır.. fikrim sadece gs li yada bjk liler için değil, bu tarz lüzumsuzlukları gösteren her ezik için geçerlidir...
fenerbahçe'nin üstünlüğünü kabullenemeyip daha fazla büyümesini kaldıramayacak olan taraftarımsı grup'un yapmış olduğu gereksiz eylemdir!!!

chelsea'yi karşılamak fair play duygusuyla fenerbahçe taraftarına düşer karşılamak gerekiyorsa eğer 6alatasaray taraftarına değil!!!!!