14 yaşındaki bir kıza cinsel istismar uyguladığı gerekçesi ile ceza evinde tutulan hüseyin üzmez'in bugün başına konan talih kuşumsu olaydır..mahkeme kızın psikolojisi bozulmamış bahanesi ve babasının şikayetçi olmaması sebebinden hüseyin beyi salıvermiştir..yazılması aylar süren bir raporun ise 40 güne yetiştirilmesi ayrı bir enteresandır..gençliğinde de bir cinayet işlemiş hapis cezasından af ile yırtmış olan hüseyin beyin bu denli torpilli çıkışının vakit'de yazdığı yazılar olduğu da aşikar..

http://kisalink.com/90dc6b8/
istismara uğrayan kızın psikolojisi bozulmamışsa olaydan keyif almış demektir ve daha 14 yaşında yuh artık demek istiyorum... kızımızın olacak yeni erkek arkadaşına başarılar diliyoruz... hüseyin beyin de bu durumdan kurtuluşu örnek olup taciz vakalarının artışına sebep olacaktır...
yargılanmaktadır kendisi. suçu daha sabit görülmemiştir. böyle birşey yapmamış olsa bile davranışlarıyla, konuşmalarıyla kendinden tiksindiren hareketleri vardır. bir insan ancak bukadar itici olabilir ki yolda görsen selam vermeyeceğin, oturup iki kelam etmeyeceğin adamın köşe yazarı olmasıda bir başka ilginçliktir. bütün köşe yazarları ak ,pak ,mübarek demiyorum elbette ama bunda sanki cami kahvesinde konuşan emekli ihtiyar tipi var. kendini bilmediği bi savaşın içine sokmuş, gazetecilere düşman kesilmiştir.

ayrıca yargılama hakkında bi bok bilmeden atıp tutmak suçtur. çünkü halen görülmekte olan bi dava var. yani o kızı saldırdı bu fiili gerçekleştirdi dmek gibi... entri göte girmesin bizimkide dava hakkında yorum olmasın diye kasılmıştır ancak bukadar elden gelen işte.
14 yasında ki kızın 'evet,bacaklarımı oksuyordu' cümlesi bile başlı başına bir olaydır.ve evet,idamın gerektiği anlar vardır.