kibris taksileri – ydü sözlük – kibris ta bir sözlükcük | artik haber daha yakin
-genelde hemen hemen hepsi mercedes olan arabalar

-ercana bi gidiste 50 ytl yazan taksimetreye sahip arabalar
artık sms yoluyla randevulaşan.sanırım yakında da internette görebileceğimiz online hizmet verecek olan yüksek ulaşım mühendisliği.
benzin ve mazot fiyatlarının ucuz olmasına rağmen türkiyede ki taksi fiyatlarının 2 misliyle hizmet veren çakal sürüsü
insanları kazıklayan, okumaya gelmiş öğrencilerin cebindeki ekmek parasını bile gözlerinin yaşına bakmadan çalan şöförlerinin bu hareketleri nedeniyle mitralyözle taramak, roket atarla havaya uçurmak istediğim otomobiller. (u: eheh)(u: içimden geldi)(u: çok film izlemiyorum)
eger sürekli kullandığın tanıdık bitane varsa üçyüz beşyüz ün hesabını yapmayan taşıtlar
taksi değillerdir,dolmuş usulüne göre adambaşı çalışırlar.ne diyelim allah gözlerini doyursun.allah aldıkları paraları ağız tadıyla yemeyi nasip etmesin..zıkkımın kökünü yiyesiceler..
gelicem dediği saatten en az 15 dk geç gelen, tanıdık değilse çıktığı yerden taksimetreyi açan (u: ve sürekli tartışmaya sebebiyet veren) yemişim taksisini külüstür de olsa bi araba alırım dedirten ve bunu yaptıran şoförlerin kullandıkları araçlar

evinizden taksimetreyi açsa 6-7 ytl tutacakken, taksimetreyi açmayıp size iyilik yapıo gibi görünerek 10 ytl ver yeter abiiimm diyen türleri de vardır... girnedeyim abiimm, 5 dk ya ordayım abiimm