msn de cevrimdisi olanlari gorebilme imkani – ydü sözlük – kibris ta bir sözlükcük | artik haber daha yakin
son derece can sıkıcı bir olanaktır. karşınızdaki öyle bir program yüklemiştir ki, siz hem kendinizi çevrimdışı yapıp, hem de bu kişiyi engellediğiniz halde, bu azimli kişi pat diye ileti atar hemen. yahu beni görüyorsun orada, kendimi çevrimdışı yapmışım kaç saattir ordayım, istesem senle konuşurum değil mi? ne diye mal gibi ileti atıp benim canımı sıkıyorsun? benim senle konuşmak gibi bir mecburiyetim mi var? sırf sana ayıp olmasın diye kendimi çevrimdışı yapıp istediğim kişiyle konuşma hakkını elimde bulundururken hala inatla üstüme gelmenin anlamı nedir?

şahsen, kendini çevrimdışı yapmış ve benle konuşmayan adamları görmek için bir program yüklemem. isterse konusur isterse konuşmaz zorla değil ya.
adı üstünde bir imkan olup,isteyen kullanıcıların kullanımına sunulmustur.istenmiyorsa yüklenmez ve bosuna can sıkılmaz...
messenger discovery adlı programın sunduğu fasilitelerden biri. bana göre bütün bu gizli işler çevirme programları -ki düzgün çalıştıkları ne kadar iddia edilebilirse- manyak işidir. bilmemkim benim penceremi açmış bön bön bakmış, öteki benimle konuşurken penceremi kapatmış vay şerefsiz, beriki çevrimdışı girmiş ne bok yiyor acaba, kim beni silmiş, kim engellemiş, gidip ağzına sıçayım kendine gelsin.. işiniz mi yok kardeşim? alt tarafı msn ve chat. rahat olun biraz. cehalet mutluluktur, anlatabiliyor muyum?