gazi üniversitesi prof larından gbkz:zaman gazetesi yazarıdır. bir bilgi deryasıdır ki puntolar küçülse yaht sayfalar büyüse dedirtir. özellikle kendisinin de mağduru olduğu 11 eylül e varış hakkındaki yazısı yürek burkmuştur:

herkes yol haritasını ve pusulasını kaybetmişti. ıdeolojiler, pusula arayanları mıknatıs gibi kendine çekti. bir ideolojiye mensup olmak bir kimlik edinmek, benzerleri ile aynı hayatı paylaşmak demekti. dost edinmenin ve yalnızlıktan kurtulmanın bedeli ise düşmanlar kazanmaktı.(12.09.2008/ 28 yıl sonra 12 eylül)
satılmışın önde gideni bayrak sallayanı modelidir..birde eşi vardır edibe sözen'den cins olmasın tencere kapak ilişkisini net bir şekilde sergilerler..memleketimde eşşeği bağlasan x oluyor modeline uygun düşen insancıklardan sadece biridir..(u: sert oldu ama böyle)

edit:akp'nin satılmış kalemidir..fanatikleri için üzgünüm...(u: acıymış pehh)
hayatında tek kelime yazısını okumamış, yatıp kalkıp bekir coşkun ne büyük adam yav diyen ki bunu da bekir coşkun un kasap kıvamındaki entelektüel bilgisini yansıttığı yazılarını ancak anlayabildiği için yapan kimselerin anlayamayacağı insandır. acı ama böyle...
türk ordusunun lağvedilmesi gerektigini düşünen akıldan yoksun,zavallı,beyin fukarası olan ve de yeniçeri ocağını kapatan ii.mahmut'u yanlış hatırlayıp ısrarla iii.selim diye tutturan şahsına munhasır bir heriftir....

ayrıca bu bilgi eksikliğinden ne kadar bilgili(!) oldugunu anladıgımız adam ...