orucluyken entry girmek – ydü sözlük – kibris ta bir sözlükcük | artik haber daha yakin
birçok yazarın başına gelebilecek olası bir durumdur,iftara 1 saat kala artık mola verilip kafayı toparlamak gerkebilir..
abartılmaması gereken, normal bir durumdur. oruç tutmak denen ibadet değil mi lan. ne açlığı, ne ayısı ne oynamazı. ben acıktım diye yakaranı dinden çıkarmaları lazım ama yapmazlar, otururlar gavurlarla uğraşırlar. asıl allah seni ıslah etsin diye bu ramazan müslümanlarına demeleri lazım ama biz yeriz o ulvi lafı.

neyse, allah ın her gününde olduğu gibi ramazan ayında da oruç tutarak ibadetlerini yerini getirirler müslümanlar, allah ın tek bir gününden farkı yoktur ama bu durumun. çünkü dedim ya, allah ın her günü, alınan her nefes ibadet ile geçer(!). ama pek prim verilmez buna nedense. üç aylar, kandiller, kadir günleri, bayramlar seyranlar vs. gibi günlerde cozutur ilahi içlenmeler ve ibadete yönelinir. yazık, bir kitapsızdan ders alır haldesiniz siz sözüm ona müslümanlar. allah(u: ınız) kabul etsin.

zamanın ötesinden entry editi: bir tür subuklanmaya sebep olmuş işbu entry. açıklamayı borç bilirim; ramazan, beyram seyran müslümanlarını yani sözüm ona müslümanlara ithafen üşenilmemiş yazılmış bir entrydir bu. entry nin başında belirtmeme rağmen, altını tekrardan çizeyim, hatta daha da açayım. eli 24 saat s.kinde içip sıçıp duran, karı kız s.kme peşinde ve ağzından küfür eksik olmayan sözüm ona müslüman öküzleri; 24 saati dedikodu, ona buna iftira atma, fesatlıklarla geçen ve(ya) vücudunu afişe etmeye, etini (u: tırnak içinde) pazarlamaya bayılan sözüm ona müslüman kedilerine ithaf edilmiştir, bu kitapsız garibanın hedef kitlesi bu insan görünümlülerdir kabaca. arz ederim.