eğer arkadaşlarınzla akşam gitmediyseniz siz kıbrıs ta boşa yaşıyorsunuz dediğim sahil. akşam denize girmek kıbrıs ta yaşamaktan keyif alacağınız bir 15 dk olabilr. 2 saatte orda muhabbeti düşün işte 2 saat 15 dk kıbrısı sevidin.
kapalı maraş'a sıfır noktasında bulunan şu anda tadilat halinde olan 5 yıldızlı otel ismidir. aynı zamanda otelden dolayı bölgeye ismini vermektedir. mağusa kalesinin yanından doğru kapalı maraş'a teğet olarak gidilir içerisinde hoş kafeler ve mükemmel bir kumsal barındırır. denizi mağusa da girilecek en güzel deniz olmakla beraber. büyük beyaz binaların önündeki banklarda gece vakti denize karşı muhabbet etmek gülmek eğlenmek paha biçilemez..
pazar günleri apaçi beach olabilitesi yüksek plaj. kız arkadaşınızla yada kızlarla pazar günleri gidilmesi en sakıncalı plajların başında gelmektedir apaçi beach. siz sevgilinizle yada herhangi bir kız arkadaşınızla gidip güzel vakit geçirmeyi planlarken etrafınıza beşerli onarlı gruplar halinde toplanan apaçilerin bakışları altında rahatsızlıktan ölebilir ve güzel hafta sonu tatiliniz iğrenç bir tatile dönüşebilir. toplumunuza ve kktc toprakalrında bulunan apaçi tayfaya sövebilirsiniz. ama işin en vahim yanı ise mağusada denize girilebilecek en güzel ve en zevkliplajda burasıdır. el mahkumdur tercih hafta içi birgün gidilmesidir.