rustu ve yozgatlinin bjk ile anlasmasi – ydü sözlük – kibris ta bir sözlükcük | artik haber daha yakin
evet efenim, an itibariyle haber sitelerine ' son dakika ' başlığıyla inmiş haberdir. fenerbahçenin emektar file bekçisi rüştü reçber ve başarılı sağ kanat oyuncusu mehmet yozgatlı beşiktaşla anlaşmışlardır. hayırlısı olsundur.. ama benım aklıma şu takıldı, bjk - fb ile oynayacagı ilk maçta kimi kaptan çıkartıcak? hadi nobre sırasını savdı, ali güneş mustafa doğan felan zaten olmaz.. rüştü ve yozgatlı dönüşümlü kaptanlıkmı yapıcaklar??

birde şu var ki, carlos a yaşlı diyenler, rüştünün gençliğinden mi faydalanıcaklar acaba şimdi?
beşikteş klübünün yılın transferi denilecek transferleri.

fenerbahçenin eskilerinden oluşacak bir klüp olma yolunda emin adımlarla gitmek için yapılan transferler.
fenerbahçe'nin rüştünün işi tamam derken bunu kastetmişti die düşündüğüm, olmadığını anlayınca bitarafımla güldüğüm durum.. rüştü kartal olmuş hayırlı olsun
aklı selim arkadaşlar varsa aramız da feyyaz-alpay-sergen-oktay-g..tümer transferlerinide iyi hatırlarlar.o zamanda fenerbahçe klübü yılın transferlerini yaptığını sanıyodu.

bunun dışına beşiktaş yönetiminin nasıl olupta hala böyle akla hayale gelmeyen transferler yaptığına akıl sır ermiyor.hadi geçtim yozgatlıyı bu rüştü denen athırsızı kılıklı fenerbahçe kalecisinin ne işi war şerefli!!! takımımızda.bıraksaydıkta hak ettiği!! takımında jubilesini yapsaydı.beşiktaşımızın yönetim kadrosu kendi basiretsizliklerinin cezasını bu taraftara ödetmeye devam ediyolar hala.bu taraftarın hiç bir zaman kaale bile alıp sallamadığı bir takımın taraftar(koyun)larının eline böyle bir koz vermek gerçekten çok üzücü çok!!

ayrıca tribünlerinde devrim marşları söyleyebilen yegane taraftarımıza böyle bir kaleci hiç ama hiç yakışmamıştır.takımın başına seneyede ünal karamanı getirsinlerde herşey tam olsun bari.(u: anlayana!)
yozgatlının iyi bir transfer olduğunu düşünüyorum amma velakin rüştüye anlam veremediğim bizi kahreden bir transfer evet bjk yönetimi runjeyi gönderme kararı aldığı için ve fazladan yabancı kontenjan açmak için yapılan bir transferdir ama niye rüştü... anladığım kadarıyla bu iş çığrından çıktı. etik olmayan tümer transferi hareketine karşılık etik olmayan iğrenç bir transfer yaptık. beşiktaş duruşu die bağırıp duran bjk yönetimine ne oldu... beşiktaş duruşunuz bu ise sokayım hepinize... yazık yazık ...