sarhos sarhos derse gitmek – ydü sözlük – kibris ta bir sözlükcük | artik haber daha yakin
alkol kanında tam etkisini göstermiştir ve kalp her atışında kendini kaybettiren kanı vücüda pompalarken,kan tüm akışkanlığı ile beyne ve sinir sistemine yayılmakta.içerken sarhoş olacağını biliyor ve bardakları ardı arkasına yarısına kadar doldurup,bir dikişte bitiriyor sek içkiyi.yavaş içince çekilmiyor diyor bu içki.odanın sıcaklığının etkisiyle alkolün etkiside hızlaşıyor ve ne dert kalıyor ne tasa.çünkü boşluğu düşünüyor.saatler ilerleyince şişedibini görüyor ve ufak çaplı gurur duyup,öteki sarhoşlara gögüs kabartıyor ve kan artık kırmızı değil viskinin ne idiğü belirsiz rengine bulaşıyor. sonuç alkol, normalliğin üstüne geçiyor.bundan sonrasi aşikar,sınırsız mutluluk,saçma salak hareketler,aşırı gülme ve etrafa saldırmamalıyım bilinci.hayal meyal hatırlıyor,telefonumu arkadaşa veriyorum,kontor kalmamış,kız arkadaşı mesaj beklıyor.o kadar bilinçsizki,mesaj yazmamış,yazdığı numara eksik.yollamış.mesaj gitmedi diyor,bende diyorumki,boşver gider o bişekilde.

uyuyoruz,sakin.alkollüyüz ama kontrolu kaybetmemeye çalışıyoruz.

saati kuruyoruz yarın sabah ders var,kesin gitmeliyiz,devam zorunluluğu,ödev teslim vs vs.

o halde bile dersi düşünüyoruz.ne psikoloji.

sabah kalktı,hala dünya başının etrafında dönüyor.miğde bulantısı var biraz,kola dikiyorum soğuk,çizi yiyorum.okula gitmek için,yola çıkıyoruz,durağa kadar yürüdüğümü,otobüse bindiğimi,okula kadarki yolu,dersin ilk yarım saatini hatırlamıyorum.sonrasında ise hafif alkollu durumundayım ve güzel kafayla ders dinliyorum.

ulan diyoruz sonra,hayatta yapmadığımız ne kaldı,sonunda bunuda yaptık...
üniversite yıllarında mutlaka yapılması gereken eylemlerden biri. leş gibi içki kokarsınız herkes size bakar en arka sıraya oturusunuz hoca ders anlatırkem siz nedensiz yere kahkaha atarsınız sonucu basittir dersten kovulursunuz ama o duyulan zevk vazgeçilmezdir tabii bir tek o an ayılınca eyvah naptım ben dersiniz vede güzel bir anı olarak kalır. (u: offf econ dersinden kalmama vesile olay)
alkol fiyatlarının tabanda olduğu bir yerde (u: evet kıbrıs) gerçekleşmesi kaçınılmaz olan olaydır.