strongside – ydü sözlük – kibris ta bir sözlükcük | artik haber daha yakin
adananın medaarı iftiharı kişilik. amerikan futbolcusu - hafifçene sayko insan. içkiyle pek arası olmadıından bazen anlaşamasakda gendiynan, şu yarımada dan kurtulduktan sonra özleyeceğim 3-5 kişiden biri olacask kendisi.
adaya beraber adım attık.biraraya geldiğimizde belliydi zaten iki kudümsüzün beraberliğinden bi pok olmayacağı.ama biz birbirimizi anlayışla karşıladık,hep güldük,ineğin mars'ta başına gelmicek olaylar birimizin başına geldiğinde soğukkanlılığımızı koruduk.

şu arada farklı yerlerde aynı anda staj yapıyoruz,şeytan kulaana kurşun,yukardakinin kulağına bi giderse bu olayaynı anda fax makinaları cortlar,serverlar çöker,ceo lar kalp krizi geçirir.
her gördüğü yerde biyerimi sakatlamak isteyen hernekadar istesemde karşılık veremedğim ve bir fiske dahi olsa vurmak istediğim ama dötümün bir türlü yemediği iri insan...

yanında kendimi daima güvende hissettiğim(tabiki dışarıdan gelecek tehlikelere karşı)insan..

karaciğeri olmayan ve gerçekten eğlenceli bir arkadaşım:) seviyorum senii
yuzunde daima insanin icini isitan bir gulumseme vardir. icten bir merhabasi ile kendini iyi hissedersin, tokalasirkan kolun cikma tehlikesi vardir, malazlarkibrit le sakalasirken kedinin fare ile oynamasi goruntusu verdiginden izlemesi cok zevklidir. kendisi ayrica amerikan futbolcusudur mental sagiliginiz icin asabini bozmamanizi oneririm.. ayrica kendisi sunger tadinda bira tuketebilir.