sutten cikmis ak kasik – ydü sözlük – kibris ta bir sözlükcük | artik haber daha yakin
iyi biridir. pekiyi biridir. yıldızlı pekiyi biridir. vede kuyruklu yıldızlı pekiyi biridir. sarı ayakkabaları da çok hoştur.
sözlükte başlığına üç beş bir şey yazdığımı hatırladığım nitekim seçim sonrası belediye başkanı kıvamında satır bırakmadığımı fark ettiğim son dönemlerin yazan yazarlarından kendisi..okuyoruz mutluyuz.(u: sımayl burdadır)
sutten cıktım ben, kötü bişey değilim, bembeyaz pırıl pırıl, o kadar temizim yani, ayrıca sutten yeni çıktıgım için de cildim yumuşacık, bülent ersoyla beraber yaptık süt banyosu, yok tabi allah muhafaza da yani demem o ki, ben eski ben değilim, sütle değiştim, kalsiyum protein var ya içinde büyüdüm genişledim, artık eskisi gibi daralmıyorum, rahatım
nickini görüp canımın kelloggs çektiğini farkına vardıran yazardır kendisi.

an itibari ile bilgasayarı koyduğum ütü masasının üzerinde içinde süt ve kelloggstan çıkmış kaşığa bakıp sırıtmamıda sağlamıştır, sağolsun, varolsun...
kendisi yorum yapabilen yazarlardandır sütten cıkıp cıkmadıgı dermatolojik testlerden geçmediği için tanımlasını tasvip ettiğimi sölemesemde birileri yazdıklarımızı okuyor diye insanı happylendiren yazardır.(u: happylenmek nedir)(u: insan neden happylenir)
beni yüzüme tükürmeye degmeyecek yazar olarak nitelendirmesi ile duygulandıran yazardır. çünkü o da,bir seyleri tam olarak bilmeden yorum yapma modasına uymus,bir gecede bütün olayı çözmüştür. belki haklıdır da bilmem. din istismarı hakkında ki düşüncemi doğru çıkartmıştır. citikaplumbaa adlı yazarı, sırf aynı görüşte(belkide değil ama bi ışık var) oldugu için korumus, spitfire ve beni ise, zıt görüşlerimizden ötürü yüzümüze tükürmüştür.

bak güzel kardeşim.aslında yazdıklarımın hepsini silebilir, kendimi masum yerine koyabilirdim. böylece ortada sadece citikaplumbaa'nın sacma entryleri kalır ve bu sefer ona yüklenirdiniz ya da sana baska bir yol söyleyeyim, bu yolu dün gece çitiden öğrendim. saydı sövdü, daha sonrasında gerçek ortaya cıkınca mesaj ile kusura bakma dedi, birazcık sonra ise ben senden özür dilemedim ki, ne diliyeceğim tarzındaydı. bir kaç dakika sonra benim başlığımı cahil insan ile denk getirmek için sadece 'x' yazdı, zekadan yoksun bir hareketti ve daha sonrasında bu x'in yanına -man i de eklemeyi akıl etti. umarım bu ufak örnekler kafanda bir kaç şimşek çaktırmıştır...
yazarın ataturk u koruma kanunu ile bir alıp veremediği yoktur. zaten kanunları çiğnemeyecek kadar da akıllıdır kendisi, övmek gibi olmasın da.

yazarın alıp veremediği 'her eleştiride bulunanı irticacı ilan eden, atatürkçü maskesi altına saklanmış bazı insanlar'ladır. o sebeple kendisini yormadan yazmak isteyen yazar(u: belki de tembel bir yazar oldum)(u: eskisi gibi mücadele edesim gelmiyor efendim)(u: belki de bıt bıt öten insanlar tarafından sindirildim)(u: belki de eskisi gibi ateşli idealist söylemlerde bulunamayacak kadar yaşlandım), birileri çenesini kapalı tutsun diye her düşündüğünü dile getirmemektedir. böylesi daha iyidir.