ugur dundar – ydü sözlük – kibris ta bir sözlükcük | artik haber daha yakin
araştırmacı gazetici lokantacıların korkulu rüyası.haber alsa kıbrısta öğrenci evlerini anne babalara çocuklarının vahim halini aktarabilmek için basmaya gelebilir
küçüklüğümde sima olarak atatürke benzettiğim ve acaba onun çocuğumudur ki diye aptalca bi düşünceye kapıldığım araştırmacı yazar!!!!!!
arenadaki haberci kişiliğinin yanında hülya koçyiğitle oynadığı filmde alışık olmadığımız haliyle çok sevimli gelen kaliteli araştırmacı gazetecilerimizdendir
kaliteli olmasına kaliteli veya güvenilir binbir türlü güzel sıfatın sahibi olan gazetecidir,nitekim son dönemlerde görüyorum pek bir ben merkezli pek bir mütevazilikten nasibini alamamış tavır sergilemekte bu devran böyle dönmez sayın uğur dündar o kadar kendinden emin olaydın da star tv'deki ana haber çıkış tarihini ileriye aldırmasaydın diyesim gelir (u: bilmeyenler için ana habere reyting devredecek ön dizi arıyormuş bu abi)(u: e nerede o mükemmel duruş?)(u: severdim bu medyadaki son çıkışlarından evvel kendisini)..
çok kaliteli ve başarılı bir habercidir, ama karalama kampanyaları düzenlenmiştir. söylentilere göre bir zamanlar bir mafya dizisindeki gazeteci olduğu bile iddia edilmiştir. gerçek dışı olduğu herkes tarafından bilinmektedir.
hakkında suç duyurusu ilan edilmiş değerli gazetecimiz.. 14 nisan akşamı anahaber bülteninde hiçbir haber niteliği olmayan bir ayrıntıyı erdoğan lehinde yorumlamak zorunda bırakılmış, izleyenleri lodos yemiş mezgite çevirmiştir. adaletini sevdiğim ülkemde böyle yürür çünkü işler, çok konuşanın sesini kısarlar.