yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar adı gereklidir!

e-mail gereklidir!

göster parola gereklidir!

5 + 11 =

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat
ydusozluk ydusozluk ydusozluk
 • yaprak dokumu

  /
  3
  yaz döneminde tekrarı yayınlayan ve beni ekrana kilitleyen dizi. tolga karel denen pis kaka kötü insan evdeki butun bayanlara yazılmış, neredeyse yarısının da işini yapmış durumda. evin babası çıldırmış vaziyette, kadınlar hamamına dusmus gibi dolanıo yazık. elini sallasan bi kadına çarpıo evde, gelin bi yandan, karısı bi yandan, çocukları bi yandan..


  bi yandan iğrenç ilişkiler yumağı gibi gorunuyor, izlerken insanın yani en azından benim canımı sıkıp, kufretmesini sağlıyor..


  güzel dizi netekim, emeği geçenlerin eline sağlık
  insana ööhh be kardeşim hiç mi güzel bi günü geçmez insanın dedirtecek eğer duygusal bi insansanız izlerken ağlamaktan kösüleceğiniz,duygusuzun tekiyseniz bu ne be acı acı içim şişti diyeceğiniz ama bi yandanda dur bakıyım çevir orayı noolcak bakalım kızın sonu babası bu sefer kalp krizi geçircekmi demektende kendinizi alamayacağınız reşat nuri güntekinin eserinden yola çıkılarak çekilen değişik bi hadisedir.oturup izlenesidir
  biz fi tarihinde izlerken es zamanli olarak avrupa yakasini izlemek istiyen arkadaslara nazire yaparcasina zorla izlettigimiz ilk bakista bu ne lan diyip sonra hmm sonra hastirrr sonra da off feci gerildim reaksiyonlarini almisizdir ev ahalisinden bebelere balon ve firfir ile baslayan yaprak dokumu izleme furyasina bir zaman sonra darius da eklenmis zaman zaman malazlarkibrit odasindan gelip hangi kiza kaydi? sirada kim var? bence en son ablalarina da kayacak bu. tarzinda yorumlariyla istirak ettigi dizidir.


  ayrica;


  bu sonbahar oldukca sert gececek..
  ilk gördüğümde dudak büktüğüm , hatta deyim yerindeyse ev arkadaşlarım hararetle takip ettiği için mideme kramplar giren velhasıl tolga kal-el in canlandırdığı şerefsizlik abidesi karakteri gördükten sonra başka açılardan(u: şimdi kime kayacak)(u: bi abla kaldı) dikkatimi çeken , sezon finalinde ise gözlerimin dolduğu hatta *gözüme bişey kaçtı* gibi yorumlar yaptıran kaliteli dizi .
  reşat nuri güntekinin akrabaları amma para kırıyodur şimdi diyerek izlediğim, izlerken habire küfür, beddua edip deşarj olduğum, geçen sezonun finalden bir önceki bölümünde herkesi ağlatan dizi. (u: ben ağlamadım, ağlamam) ayrıca kanımca dizideki oğuz karakteri en son anneye kayacak!