ydu hukuk fakultesi – ydü sözlük – kibris ta bir sözlükcük | artik haber daha yakin
okulumuzun kütüphane anfilerinde işleyen ve anfilerden cok kantinde bulunan öğrencilerinin oldugu bir fakültedir.hocaları gayet kalitelidir fakat pıtırcık üler ve zeki beşiktepeliyi haiyle bu genellemeye almanın ne kadar yanlıs oldugunu bilen coktur.

ilk yıl gelenlerin yaklasık yüzde ellisi burslu olup ikinci yıllarına girdiklerinde bu burslarını kaybetmiş olurlar.bünyesinde her çeşit ve her yaş insan barındırabilmektedir.okulumuzda en gec kapanan fakülte olmakla birlikte 'neden hala bu baslık acılmamıs?acaba acılmısta ben mi bulamadım' diye kendime sorular sordurmus fakültemdir.
bir sene boyu hiç bir derse gitmeyip, tatil yaptıkları okul yönetimi tarafından farkedilince, sınav tarihleri diğer faakultelerin tatil dönemine denk getirilen talebeleri barındıran fakulte..
valla ne oldugunu anlamadigim 2 senedir okudugum finallerden 2 hafta once ogrencilerinin bu adada niye olduklarini hatirlatan fakulte..
seneye mezun vermemesi çok da şaşaırtmayacak olan fakültedir.allahtan rahmet dilenmelidir bu zavallı kullara.(u: smiley)
okulumuzun kütüphanesini dolduran topluluk.bu arada kütüphanenin cafesinden onur belgesi almayı hak eden ve cafeye yaptığı destekle cafe hizmetlilerince sevilen arkadaşlarımın da bu fakülteyle ilgileri vardır.