yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar adı gereklidir!

e-mail gereklidir!

göster parola gereklidir!

15 + 11 =

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat
ydusozluk ydusozluk ydusozluk
 • yemek yapmayi ogrenmek

  boğazına düşkün insanların gayet erken yaşta veya çarçabuk öğrendiği aksiyon.


  yani neymiş, önce içinden gelecekmiş. pisboğazların da içinden gelebilir, yemek yapmayı öğrenmeye heveslilerin veya dışarıda yemek yemekten gına gelenlerin de. ha evde yemek yapacak başka kimsenin olmayışı da tetikleyebilir bu durumu.


  tahammül ve soğukkanlılık gerektirir öğrenme süreci. ama yılmamak, pes etmemek lazım. kendinden emin adımlarla zafere doğru ilerlemek lazım. ayrıca, bilhassa ıssız adama takık ya da onu bi' nebze kıskanmış erkeklere seslenirim, ıssız adamlamanın ilkin gereksinimi budur. önce yemek yapmayı öğrenin, sonra ben ıssız adamım diyiverin. bi' zahmet.


  ayrıca, tutamıyorum kendimi söylemem lazım. hatunlar bayılır böyle şeylere. valla. bi' hatunu tavlamak mı istiyorsunuz, ona yemek yapın. yemeğe yardım etmek de olabilir. tav olurlar. valla billa. neyse, saptık iyice. yemek yapmayı öğrenmek eziyetli, yorucu, hatta tam bi' angarya gibi gözükebilir uzaktan. ama. öğrenin lan şu işi.(u: swh)
  çoğu zaman güzel olan eylem. elinizle özene bezene yaptığınız o şaheseri(u: amanın)(u: yakmışız) tatmanın verdiği keyfi birçok şeyde bulamazsınız.