kurt cobain – ydü sözlük – kibris ta bir sözlükcük | artik haber daha yakin
giydiğim kurt cobain tişörtü ile yazlıkta gezinirken bakkal mustafa abinin "o ne lan öyle kurt çobanımısın senn"demesine neden olan ejnebi türkücü.

edit.kendisi nirvana nın vocal.i olup daha sonra nirvanaya ulaşamadığı için intaaar eden ve de tüm kızların hastası olduğu için kıskandığım adam.ayrıca son derece yaratıcı bir insandır kendisi çünkü silahı çenesine dayayıp saatlerce bekledikten sonra parmağın hissizleştiğini ve böylece istem dışı olarak tetiği çektiğini keşfedip uygulayan insandır kendileri.

edit.nirvana gitarların akordunu kendileri bozardı fakat hepsi aynı sesde kalırdı yani birbirleriyle aynı olurdu akordları bunu kimi zaman transpozeye gerek kalmaması için kimi zamansa farklı bir sound yakalamak için yaparlardı
nirvanayı hiç dinlemedim

ama

kurt cobaine bayılıorrruuuummmm

edit: ben değilim tabi.okulumuzda okuyan ghothic kızlardan birinin ağzından cıkan cümleler silsilesi
öldükten sonra b.k varmış gibi iyice meşhur olan insan..aslında ölmese böyle olamazdı o da biliyor...
kendisini grup zannedener dahi vardır (u: az evvel gördüm),nitekim zannedildiğinin aksine nirvana'nın solistidir..aramızdan gerektiğinden fazla erken ayrılması foo fighters gibi şahane bir gruba ve best of you gibi inanılmaz bir parçaya sebebiyet versede..eşi courtney love daha sonra kendisinin günlüklerini,eşyamtrak şeyleri,hatta ismini satıp para kazanmaya devam etmiştir..5 6 sene öncesine kadar da hiç ortaya çıkmamış denilen bir parçasına klip çekilmişti kendisinin..bu sene converse kurt cobain özel serisini çıkarmıştı..her yerinden ekmek banılan adından para damıtılan ancak yanlız ve acılı bir şekilde ölen bir ikon olarak tarihe geçmiştir..
bugun 16. ölüm yıldönümü.onun varligindan habersiz yasamanin verdigi bir uzuntu vardir icimde. hep var.
20 temmuz 2010 tarihi itibarinde kozyatağı carrefourda vereceği konser haberleri iyice yayılmış ve bazı televizyonlarca kesinleştiği söylenmiştir. şimdiden hayırlı uğurlu olsun (u: bi dağılın lan)